Anasayfa İletişim Site haritası  
Skip Navigation Links
Hakkımızda Expand Hakkımızda
Ürünlerimiz Expand Ürünlerimiz
Sosyal Sorumluluk Expand Sosyal Sorumluluk
İnsan Kaynakları Expand İnsan Kaynakları
Gizlilik Expand Gizlilik
 
Abalıoğlu Holding A.Ş. Site Kullanım Şartları
 
Site Kullanım Şartları

 

Site Kullanım Şartları

İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ .'nin ve/veya ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ . Web Sitesi'nin, bu sitedeki hertürlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının,  ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ .'nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
Şu kadar ki;  ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ . Web Sitesi'ni ziyaret edenlerin, yorum platformlarına katılanların, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü,ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ . logosunun, anasayfa ile alt bölüm bağlantılarının ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ . dışı web sitelerinde kullanımı, web.posta, cep.net vb. hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafındanABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ . sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, Internet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten,ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ .'nin hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.
ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.
ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ . tarafından garanti edilmemektedir.
ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayıABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ .'nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.
ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ web sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ .'ye ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ . tarafından beyan ve işbu ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ . Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.
Kullanıcıların, Site de yer alan herhangi bir İçerik, bilgi, şekil, değer ve yoruma dayanarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ ve içerik sağlayıcıları hiçbir şekilde sorumlu değildirler.
Yayınlanan İçerik'in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı ABALIOĞLU TEKSTİL SAYAYİ ANONİM ŞİRKETİ . hiç bir şekilde sorumlu değildir.
Bu yayın, Abalıoğlu Tekstil A.Ş.´nin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. © 2013 Abalıoğlu Tekstil A.Ş.